Co to takiego wilgotne sny? – dalszy ciąg

– 9. Czy to nie byłoby okropne, gdybym stał się homoseksualistą (homoseksualista to ktoś, kto czuje pociąg do tej samej płci. Chłopiecjest zainteresowany chłopcami, a dziewczyna dziewczętami. Homoseksualizm to nienormalne pragnienie, które jest odbiciem głębokich problemów, ule nie występuje ono zbyt często i jest bardzo mało prawdopodobne, aby wystąpiło u ciebie)?

– 10. Czy mogłabym zajść w ciążę bez stosunku płciowego?(jest to coś, czego boją się niektóre młode dziewczęta – że mogłyby znaleźć się w ciąży, nawet jeśli nie miały stosunków płciowych. Chcę, żebyście wiedziały, iż to się nigdy nie zdarza: jest to niemożliwe. Tylko raz w całej historii taka rzecz miała miejsce, to znaczy wtedy, gdy dziewica Maryja, matka Jezusa, zaszła w ciążę, mimo, że nigdy nie znała współżycia płciowego. Jezus został poczęty, czy też umieszczony w jej macicy przez samego Boga. Jest to jedyny raz w historii świata, kiedy istota ludzka przyszła na świat bez udziału ojca, który polega na dostarczeniu przez niego połowy komórki zwanej zygotą)?

– 11. Czy niektórzy ludzie nie rozwijają się płciowo? (Każdy układ w organizmie może źle funkcjonować, ale ten rzadko zawodzi).

– 12. Czy utracę moją skromność (zazwyczaj we wczesnym okresie dojrzewania jest się bardzo wstydliwym na punkcie swojego ciała. Ma się świadomość, że ciało się zmienia i nie chce się, aby ktokolwiek to zauważył, Dlatego można odczuwać niepokój przed wizytą u lekarza i koniecznością zdjęcia całego ubrania w obecności innych osób).

Chciałbym jeszcze raz podkreślić: tego rodzaju obawy są niemal powszechne w ciągu pierwszych lat dojrzewania. Prawie każdy żyjący w naszej kulturze człowiek martwi się i gryzie z powodu seksu. Chcę ci pomóc uniknąć tych niepokojów. Twój rozwój płciowy jest rzeczą normalną, wewnętrznie kontrolowaną przez twój organizm. Wszystko będzie dobrze, możesz się więc rozluźnić i pozostawić sprawy ich własnemu biegowi. Będziesz jednak musiał w nadchodzących latach panować nad swoimi pragnieniami seksualnymi, a to będzie wymagało od ciebie zdecydowanej i silnej woli. Ale jeśli zdołasz nauczyć się kierować swoimi impulsami płciowymi w sposób zamierzony przez Boga, ta część twojej natury może stać się jednym z najbardziej fascynujących i wspaniałych stron twojego życia, mającą być może istotny wkład w przyszłe małżeństwo.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>