Nieznana kolumna 'type' w field list News - Szkoła Podstawowa w Witkowicach
off
Navigation
Kampania Razem Raźniej
Żonkilowe Pola Nadziei
Zadowolony Konsument
Kalendarz roku szkolnego
Szkoła Przyjazna Żywieniu
Bezpieczna Szkoła
Akademia Bezpiecznego Puchatka
XX ODDZIAŁOWY ZLOT BARWY JESIENI
Impreza18 października 2014r. członkowie SKKT uczestniczyli w XX Oddziałowym Zlocie "Barwy Jesieni". Nasza wędrówka rozpoczęła się w Lubojence, a skończyła w Radostkowie. Trasa: Lubojenka - Lubojna - Mykanów - Radostków liczyła 10 km, dlatego zmęczenie na mecie dało się nam we znaki. Szliśmy polnymi ścieżkami, a z racji tego, że w piątek padał deszcz, było wiele kałuż i dużo błota. Każdy się ślizgał, niektórzy nawet wpadali w "oczka wodne". Ważne, że humory dopisywały.
Razem z nami wędrowały grupy z innych szkół. Uczniowie i nauczyciele szkoły w Radostkowie przywitali nas bardzo ciepło. Urządzili wiele konkursów i zabaw zręcznościowych. Był także konkurs na najpiękniejszy jesienny bukiet. Pierwsze miejsce zajęła Karolina, uczennica VI klasy naszej szkoły. Na drugim miejsce znalazłam się ja i moja koleżanka Oliwka.
Było jeszcze wiele innych konkursów, kręcenie hula-hop (w którym miałam okazję wziąć udział),bieg ze związanymi nogami i nie tylko. Za każde zwycięstwo uczniowie otrzymywali wspaniałe nagrody, co mobilizowało do udziału. Były także losy, a wygraną przeróżne słodkości.
Każdy z nas mógł sobie też usmażyć kiełbaskę na ognisku i napić się herbatki. Uważam, że to był świetny rajd i w dodatku, za aktywny udział w zlocie i konkursach dostaliśmy dodatnie punkty. Zatem zapraszam wszystkich do udziału w takich imprezach turystycznych, bo uwierzcie mi - naprawdę warto.
Oliwia kl. VI

off
GODŁO PAŃSTWOWE
Adres Szkoły
Szkoła Podstawowa
w Witkowicach
ul. Częstochowska 22
42-270 Kłomnice


tel: 34 328-92-01
e-mail: zswitkowice@o2.pl
www.zswitkowice.pl
Inspektor Ochrony Danych
Inspektor Ochrony Danych

mgr inż. Dagmara Witczak
kontakt: dw_iod@onet.pl
Login
Username

Password

Remember MeForgotten your password?
Request a new one here.
DOBRA SZKOŁA
GMINA KŁOMNICE
KURATORIUM OŚWIATY
OKE W JAWORZNIE
Copyright 2004
3982947 Unique Visits

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor