Nieznana kolumna 'type' w field list News - Szkoła Podstawowa w Witkowicach
off
Navigation
Żonkilowe Pola Nadziei
Zadowolony Konsument
Kalendarz roku szkolnego
Szkoła Przyjazna Żywieniu
Bezpieczna Szkoła
Akademia Bezpiecznego Puchatka
XX ODDZIAŁOWY ZLOT BARWY JESIENI
Impreza18 października 2014r. członkowie SKKT uczestniczyli w XX Oddziałowym Zlocie "Barwy Jesieni". Nasza wędrówka rozpoczęła się w Lubojence, a skończyła w Radostkowie. Trasa: Lubojenka - Lubojna - Mykanów - Radostków liczyła 10 km, dlatego zmęczenie na mecie dało się nam we znaki. Szliśmy polnymi ścieżkami, a z racji tego, że w piątek padał deszcz, było wiele kałuż i dużo błota. Każdy się ślizgał, niektórzy nawet wpadali w "oczka wodne". Ważne, że humory dopisywały.
Razem z nami wędrowały grupy z innych szkół. Uczniowie i nauczyciele szkoły w Radostkowie przywitali nas bardzo ciepło. Urządzili wiele konkursów i zabaw zręcznościowych. Był także konkurs na najpiękniejszy jesienny bukiet. Pierwsze miejsce zajęła Karolina, uczennica VI klasy naszej szkoły. Na drugim miejsce znalazłam się ja i moja koleżanka Oliwka.
Było jeszcze wiele innych konkursów, kręcenie hula-hop (w którym miałam okazję wziąć udział),bieg ze związanymi nogami i nie tylko. Za każde zwycięstwo uczniowie otrzymywali wspaniałe nagrody, co mobilizowało do udziału. Były także losy, a wygraną przeróżne słodkości.
Każdy z nas mógł sobie też usmażyć kiełbaskę na ognisku i napić się herbatki. Uważam, że to był świetny rajd i w dodatku, za aktywny udział w zlocie i konkursach dostaliśmy dodatnie punkty. Zatem zapraszam wszystkich do udziału w takich imprezach turystycznych, bo uwierzcie mi - naprawdę warto.
Oliwia kl. VI

off
GODŁO PAŃSTWOWE
Adres Szkoły
Szkoła Podstawowa
w Witkowicach
ul. Częstochowska 22
42-270 Kłomnice


tel: 34 328-92-01
e-mail: zswitkowice@o2.pl
www.zswitkowice.pl
Login
Username

Password

Remember MeForgotten your password?
Request a new one here.
DOBRA SZKOŁA
GMINA KŁOMNICE
KURATORIUM OŚWIATY
OKE W JAWORZNIE
Copyright 2004
3665381 Unique Visits

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor