Nieznana kolumna 'type' w field list News - Szkoła Podstawowa w Witkowicach
off
Navigation
Kampania Razem Raźniej
Żonkilowe Pola Nadziei
Zadowolony Konsument
Kalendarz roku szkolnego
Szkoła Przyjazna Żywieniu
Bezpieczna Szkoła
Akademia Bezpiecznego Puchatka
XVIII RAJD PARASOLOWY
ImprezaJuż po raz osiemnasty Szkolne Koło Krajoznawczo - Turystyczne z Witkowic oraz Oddział Regionalny PTTK w Częstochowie są organizatorami Rajdu Parasolowego - jednej z wielu cyklicznych imprez turystycznych. Działania te wspierają: Urząd Miasta w Częstochowie - Wydział Kultury, Promocji i Sportu oraz Starostwo Powiatowe w Częstochowie.
Młodzi turyści z opiekunami licznie stawili się 22 listopada 2014r. na dwóch trasach przygotowanych na XVIII Rajd Parasolowy: 1. Zawada - Zberezka - Ludwików - ( grupę prowadzili p. Aldona Siemińska i p. Jarosław Poroszewski - ZS Witkowice) i 2. Huby - Adamów - Niwki - Witkowice (p. Patrycja Burzyńska i p. Zofia Magiera - ZS Skrzydlów). W tym miejscu warto wspomnieć o współpracy kół turystycznych z Witkowic i ze Skrzydlowa, w ramach której w styczniu jest zaplanowana gra terenowa.
Wróćmy do rajdu - jednym z celów jest pokazanie uczniom ciekawych miejsc w naszej gminie i jej zabytków. Były już m.in. pałac w Nieznanicach, dworek w Rzekach Wielkich czy Garnek i historia rodu Reszków. W tym roku postawiliśmy na przyrodę i wybraliśmy spokojne trasy spacerowe.
Metę rajdu, czyli gościnne progi Zespołu Szkół w Witkowicach w doskonałych humorach uczestnicy przekroczyli około godziny dwunastej. Najpierw był poczęstunek, tradycyjnie -pieczona kiełbaska i gorąca herbata, a potem konkursy - wiedzy , plastyczne, sprawnościowe (oczywiście z parasolem w tle). Na zwycięzców czekały nagrody. Był też czas, aby się wpisać do kroniki turystycznej, która towarzyszy nam od I Rajdu Parasolowego, więc jest co wspominać. Są szkoły, które co roku meldują swoje przybycie. Gratulujemy wytrwałości i dziękujemy za zaufanie, a wszystkich zapraszamy ponownie za rok!
Na koniec serdeczne podziękowania tym, którzy pomogli nam w organizacji XVIII Rajdu Parasolowego.
Małgorzata Gonera

off
GODŁO PAŃSTWOWE
Adres Szkoły
Szkoła Podstawowa
w Witkowicach
ul. Częstochowska 22
42-270 Kłomnice


tel: 34 328-92-01
e-mail: zswitkowice@o2.pl
www.zswitkowice.pl
Inspektor Ochrony Danych
Inspektor Ochrony Danych

mgr inż. Dagmara Witczak
kontakt: dw_iod@onet.pl
Login
Username

Password

Remember MeForgotten your password?
Request a new one here.
DOBRA SZKOŁA
GMINA KŁOMNICE
KURATORIUM OŚWIATY
OKE W JAWORZNIE
Copyright 2004
3982951 Unique Visits

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor